EURO SOCCER BONUS
Blaze your trail with a fantastic euro soccer accumulator bonus. With up to 50% bonus on winnings we boost your profit from sports betting on top domestic leagues.
More details
CASHOUT BETSLIP
Take the profit early or sell the bet if odds against you.  Available for prematch and live in-play events.  Cashout the whole stake or just a pick.
More details

Payment methods

Stakers is among the first bookmakers to introduce to its players a convenient and seamless single-wallet account with all money movements stored with enterprise level security. Linked with all major credit card processors, instant banking, e-wallets and SEPA, our players enjoy commission free deposits and withdrawals. Stakers is validated as compliant with PCI Data Security Standards, safeguarding sensitive data. Meeting current and constantly evolving to ever-demanding new standards, we ensure security of all your sports betting activities proactively and in time.
England
Premier League
#
Team
MP
Diff
Pts
1
Manchester City
12
31
32
2
Liverpool
12
18
30
3
Chelsea
12
19
28
4
Tottenham Hotspur
12
10
27
5
Arsenal
12
11
24
6
Bournemouth AFC
12
5
20
7
Watford FC
12
3
20
8
Manchester United
12
-1
20
9
Everton
12
4
19
10
Leicester City
12
1
17
11
Wolverhampton
12
-1
16
12
Brighton
12
-5
14
13
West Ham United
12
-4
12
14
Newcastle United
12
-6
9
15
Burnley
12
-13
9
16
Crystal Palace
12
-9
8
17
Southampton
12
-13
8
18
Cardiff City
12
-14
8
19
Huddersfield Town
12
-16
7
20
Fulham
12
-20
5
Finished matches
1
Arsenal
1
Wolverhampton
FT
04:30 PM
3
Manchester City
1
Manchester United
FT
04:30 PM
0
Chelsea
0
Everton
FT
02:15 PM
2
Liverpool
0
Fulham
FT
12:00 PM
0
Crystal Palace
1
Tottenham Hotspur
FT
05:30 PM
1
Southampton
1
Watford FC
FT
03:00 PM
0
Leicester City
0
Burnley
FT
03:00 PM
1
Huddersfield Town
1
West Ham United
FT
03:00 PM
2
Newcastle United
1
Bournemouth AFC
FT
03:00 PM
2
Cardiff City
1
Brighton
FT
12:30 PM
Soccer
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
November 14, 2018
13:30Odds 104Pro Sesto - AC Mantova
4 - 3
2 - 1
1 - 3
-
3 - 2
13:30Odds 83Ponte San Pietro - Ciserano
3 - 1
1 - 0
1 - 0
-
4 - 9
13:30Odds 62AS Casale Calcio - Caratese
2 - 0
2 - 0
4 - 1
0 - 1
7 - 6
13:30Odds 62Rezzato - Legnago
2 - 0
1 - 0
-
-
-
13:30Odds 73ASD Bra - Savona 1907 Fbc
1 - 1
0 - 0
2 - 4
-
3 - 6
13:30Odds 75Ligorna 1922 - Unione Sanremo
1 - 2
0 - 0
3 - 3
-
4 - 5
13:30Seravezza Pozzi - AC Prato
3 - 0
2 - 0
-
-
-
13:30Odds 68Scandicci - Pianese
2 - 1
1 - 0
1 - 1
-
4 - 5
13:30Odds 84Classe - FC Modena
1 - 2
1 - 1
-
-
-
13:30Odds 83Fiorenzuola - Sasso Marconi 1924
3 - 1
2 - 0
2 - 3
-
5 - 2
13:30Castelfidardo - Recanatese
3 - 2
0 - 1
-
-
-
13:30Avezzano Calcio - Forli
2 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30Odds 63Sammaurese - AC Sangiustese
0 - 1
0 - 0
2 - 2
-
6 - 1
13:30Cassino - Sassari Torres
0 - 1
0 - 0
-
-
-
13:30Odds 36Aprilia - US Avellino
2 - 1
2 - 0
3 - 1
-
2 - 3
13:30Odds 74Nuova Monterosi - Lanusei Calcio
1 - 0
0 - 0
3 - 3
1 - 0
6 - 4
13:30Odds 63ASD Trastevere - Albalonga
1 - 1
1 - 0
4 - 4
-
1 - 3
13:30Lupa Roma - Latina Calcio
1 - 1
1 - 0
-
-
-
13:30Odds 87Citta DI Messina - Messina
3 - 2
2 - 1
1 - 4
0 - 1
2 - 4
13:30Odds 70Portici 1906 - Roccella
1 - 1
1 - 0
1 - 2
-
7 - 5
13:30Odds 35Crema 1908 - Adrense
0 - 1
0 - 0
1 - 2
-
4 - 10
13:30US Gavorrano - SC Bastia
1 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30Odds 53Cartigliano - ASD Clodiense
2 - 2
1 - 1
5 - 3
0 - 1
5 - 5
13:30SSCD Granata 1924 - FC Francavilla
0 - 2
0 - 1
3 - 1
-
5 - 3
13:30Montegiorgio - Isernia
2 - 0
-
-
-
-
13:30Budoni - Ladispoli
6 - 0
-
-
-
-
14:30Odds 76Gravina - AS Pomigliano
3 - 1
1 - 0
4 - 3
-
3 - 3
18:00Odds 67Sarnese - FC Savoia 1908
0 - 1
0 - 0
2 - 2
-
2 - 3
19:30Odds 94USD 1913 Seregno Calcio - Como Calcio
3 - 3
1 - 1
3 - 3
0 - 2
1 - 6
19:30Odds 39AS Andria - Bitonto
0 - 0
0 - 0
1 - 0
-
8 - 0
19:30Odds 65US Palmese 1912 - Rotonda
0 - 0
0 - 0
1 - 1
-
11 - 4
19:30Odds 74AC Pavia - Calvina
3 - 1
1 - 0
-
-
-
19:45Odds 37Romagna - Savignanese
1 - 0
1 - 0
1 - 2
1 - 0
5 - 3
November 11, 2018
13:30Odds 36Real Forte Querceta - Scandicci
0 - 1
0 - 0
5 - 1
1 - 0
1 - 3
13:30Odds 36Forli - Sammaurese
0 - 1
0 - 1
-
-
-
13:30Odds 12Audace Cerignola - AS Andria
1 - 1
0 - 0
3 - 1
-
8 - 1
13:30Odds 36Messina - Gela
3 - 0
2 - 0
-
-
-
13:30Odds 36AS Bari - Citta DI Messina
1 - 0
1 - 0
0 - 3
-
6 - 0
13:30Odds 36Troina - Igea Virtus
1 - 1
0 - 0
-
-
-
13:30Odds 36Marsala - Locri 1909
1 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30Adrense - Classe
4 - 0
-
-
-
-
13:30Calvina - Reggio Audace
0 - 1
-
-
-
-
November 10, 2018
13:30Odds 37Legnago - AC Mantova
2 - 4
0 - 3
-
-
-
13:30Odds 36Olginatese - Rezzato
0 - 1
0 - 0
-
-
-
13:30Odds 36AC Sangiustese - Matelica
2 - 4
1 - 1
1 - 1
-
4 - 5
13:30Odds 36Albalonga - AS Ostia Mare
1 - 0
1 - 0
5 - 1
-
8 - 4
13:30Cannara - UC Sinalunghese
1 - 1
1 - 1
-
-
-
13:30Chions - Virtus Bolzano
1 - 0
-
-
-
-
14:00Odds 36Fezzanese - Borgosesia
1 - 1
0 - 1
2 - 1
-
3 - 11
November 9, 2018
November 4, 2018
13:30USD Caravaggio - Ambrosiana
1 - 1
1 - 1
-
-
-
13:30AC Mantova - Ciserano
1 - 0
1 - 0
-
-
-
13:30Belluno - Levico Terme
0 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30US Inveruno - Caratese
1 - 1
1 - 0
-
-
-
13:30Virtus Bolzano - Este
4 - 1
2 - 1
-
-
-
13:30Ponte San Pietro - Legnago
6 - 2
2 - 1
-
-
-
13:30Pro Sesto - Como Calcio
2 - 3
0 - 0
-
-
-
13:30ASD Bra - Lavagnese
1 - 3
0 - 1
-
-
-
13:30Fiorenzuola - AC Pavia
1 - 2
-
-
-
-
13:30Castelfidardo - Forli
1 - 1
-
-
-
-
13:30ASD Pineto Calcio - Isernia
1 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30Sammaurese - Matelica
1 - 0
-
-
-
-
13:30Aprilia - ASD Anziolavinio
0 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30Cassino - Lupa Roma
1 - 1
1 - 0
-
-
-
13:30Citta di Fasano - Taranto Sport
Cancelled
13:30US Palmese 1912 - Troina
2 - 1
0 - 1
-
-
-
13:30AS Acireale - AS Bari
1 - 3
1 - 1
-
-
-
13:30Locri 1909 - Messina
0 - 0
-
-
-
-
13:30Citta DI Messina - Rotonda
2 - 1
1 - 1
-
-
-
13:30Igea Virtus - Marsala
1 - 1
-
-
-
-
13:30Portici 1906 - ASG Nocerina
0 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30Gela - Roccella
5 - 1
2 - 0
-
-
-
13:30Vis Artena - Albalonga
2 - 1
-
-
-
-
13:30Classe - Calvina
2 - 2
-
-
-
-
13:30Romagna - Recanatese
0 - 1
-
-
-
-
13:30Tuttocuoio - Cannara
0 - 1
-
-
-
-
14:00Sarnese - Citta DI Gragnano
2 - 0
1 - 0
-
-
-
14:30Gravina - Picerno
0 - 2
0 - 1
-
-
-
15:00AS Andria - AS Pomigliano
2 - 0
0 - 0
0 - 2
-
9 - 1
November 1, 2018
14:00Odds 50Fezzanese - ASD Bra
0 - 2
0 - 1
1 - 3
1 - 0
3 - 6
October 28, 2018
13:00US Avellino - Latte Dolce Calcio
1 - 1
0 - 0
3 - 2
-
3 - 6
13:30Caronnese - USD Caravaggio
2 - 1
1 - 1
2 - 1
-
3 - 5
13:30Caratese - Borgosesia
1 - 1
1 - 0
-
-
-
13:30Savona 1907 Fbc - Calcio Lecco 1912
Cancelled
13:30Ciserano - Villafranca
1 - 4
0 - 3
-
-
-
13:30Como Calcio - Legnago
3 - 0
2 - 0
-
-
-
13:30Ambrosiana - Pro Sesto
1 - 2
1 - 1
-
-
-
13:30Usd Adriese 1906 - Belluno
1 - 1
0 - 0
-
-
-
13:30Levico Terme - Campodarsego
Cancelled
13:30Este - ASD Cjarlins Muzane
2 - 1
1 - 1
-
-
-
13:30FC Modena - Crema 1908
4 - 2
2 - 2
-
-
-
13:30Sasso Marconi 1924 - Classe
2 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30AC Pavia - Reggio Audace
2 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30US Pergolettese - Axys Zola
1 - 1
0 - 1
-
-
-
13:30AC Prato - Scandicci
2 - 1
1 - 0
-
-
-
13:30Forli - Olympia Agnonese
1 - 2
1 - 2
-
-
-
13:30Albalonga - Aprilia
1 - 3
0 - 0
2 - 4
-
9 - 3
13:30Lanusei Calcio - Cassino
1 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30Lupa Roma - Budoni
1 - 3
0 - 0
1 - 2
-
5 - 7
13:30Picerno - ACD Nardo Calcio
3 - 0
2 - 0
-
-
-
13:30Bitonto - Citta di Fasano
1 - 2
0 - 1
-
-
-
13:30Sorrento Calcio - Gravina
1 - 2
1 - 0
2 - 4
-
3 - 5
13:30Taranto Sport - AS Andria
1 - 3
1 - 2
-
-
-
13:30AS Bari - Locri 1909
3 - 0
2 - 0
-
-
6 - 5
13:30ASG Nocerina - Igea Virtus
2 - 1
1 - 0
-
-
-
13:30Messina - Us Castrovillari
Cancelled
13:30Marsala - Torre Neapolis
0 - 0
0 - 0
-
-
-
13:30Troina - Portici 1906
1 - 2
0 - 2
-
-
-
13:30Rotonda - Gela
2 - 4
2 - 2
-
-
-
13:30Roccella - US Palmese 1912
2 - 2
0 - 0
-
-
-
13:30Union Ripa La Fenadora - Cartigliano
Cancelled
13:30Ladispoli - Vis Artena
2 - 1
1 - 1
3 - 0
-
1 - 4
13:30Calvina - Fiorenzuola
2 - 2
-
-
-
-
13:30Cannara - Montevarchi
1 - 0
-
-
-
-
13:30Jesina Calcio - Romagna
0 - 2
-
-
-
-
14:00Lavagnese - US Inveruno
Cancelled
14:00Fezzanese - ASD Bra
Cancelled
October 24, 2018
14:00US Gavorrano - AC Prato
1 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Scandicci - Sangiovannese
2 - 5
2 - 2
5 - 2
-
6 - 2
14:00ASD Pineto Calcio - Jesina Calcio
3 - 3
1 - 2
2 - 2
-
6 - 5
14:00Olympia Agnonese - Matelica
1 - 2
0 - 0
-
-
-
14:00Cassino - Budoni
1 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Latte Dolce Calcio - Citta di Anagni
0 - 0
0 - 0
2 - 2
-
5 - 1
14:00ASD Trastevere - Lupa Roma
2 - 0
1 - 0
1 - 1
-
8 - 6
14:00AS Ostia Mare - Sassari Torres
2 - 1
2 - 0
2 - 4
-
6 - 8
14:00Nuovo Campobasso Calcio - Savignanese
0 - 0
0 - 0
3 - 1
-
9 - 6
14:00Aprilia - Ladispoli
1 - 3
-
-
-
-
19:45Romagna - Forli
1 - 0
0 - 0
-
-
-
19:45AC Cesena - Forli
1 - 0
0 - 0
6 - 1
0 - 1
5 - 5
October 21, 2018
13:30Marsala - AS Bari
1 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00ASD Bra - AS Casale Calcio
1 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00Sestri Levante - Fezzanese
1 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Ligorna 1922 - Borgaro
3 - 2
1 - 2
-
-
-
14:00US Inveruno - Borgosesia
3 - 1
2 - 0
-
-
-
14:00Trento Calcio 1921 - Este
1 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Classe - Fiorenzuola
1 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Axys Zola - FC Modena
0 - 5
0 - 2
-
-
-
14:00Crema 1908 - AC Pavia
3 - 2
1 - 2
-
-
-
14:00AC Prato - Pianese
2 - 1
2 - 1
-
-
-
14:00Albalonga - Nuova Monterosi
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Latina Calcio - Aprilia
0 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00Sff Atletico - Cassino
3 - 2
0 - 1
-
-
-
14:00Budoni - ASD Trastevere
1 - 2
0 - 0
-
-
-
14:00Citta DI Gragnano - Bitonto
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Sarnese - Audace Cerignola
1 - 3
1 - 1
-
-
-
14:00Us Castrovillari - Roccella
1 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Locri 1909 - Rotonda
3 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Citta DI Messina - Troina
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Gela - ASG Nocerina
1 - 2
0 - 0
-
-
-
14:00Torre Neapolis - Messina
2 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Rezzato - Ambrosiana
2 - 1
-
-
-
-
14:00Villafranca - Sondrio
0 - 1
-
-
-
-
14:00Pro Sesto - Olginatese
3 - 1
-
-
-
-
14:00Legnago - Ciserano
1 - 1
-
-
-
-
14:00Cartigliano - Chions
3 - 1
-
-
-
-
14:00Darfo Baorio - Caronnese
0 - 1
-
-
-
-
14:00AC Mantova - Como Calcio
2 - 1
-
-
-
-
15:00AS Andria - Picerno
2 - 0
1 - 0
-
-
-
October 14, 2018
14:00Caratese - ASD Bra
2 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00Borgosesia - Ligorna 1922
2 - 4
2 - 3
-
-
-
14:00Borgaro - Stresa Sportiva
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Ciserano - Darfo Baorio
1 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Virtus Bergamo - Pro Sesto
1 - 2
1 - 1
-
-
-
14:00Olginatese - Legnago
1 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Caronnese - Rezzato
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Ambrosiana - AC Mantova
1 - 2
1 - 2
-
-
-
14:00Levico Terme - Montebelluna
0 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00Fiorenzuola - Reggio Audace
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00AC Pavia - Classe
3 - 2
2 - 1
-
-
-
14:00US Pergolettese - Mezzolara
2 - 1
1 - 1
-
-
-
14:00Pianese - Sangiovannese
2 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Montevarchi - Tuttocuoio
2 - 3
2 - 2
-
-
-
14:00Castelfidardo - Sammaurese
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Isernia - Jesina Calcio
1 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Vastese Calcio 1902 - Forli
1 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Aprilia - Sassari Torres
1 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Sff Atletico - US Avellino
4 - 1
2 - 1
-
-
-
14:00Cassino - ASD Trastevere
2 - 2
2 - 2
-
-
-
14:00AS Ostia Mare - Budoni
1 - 2
1 - 1
-
-
-
14:00Sorrento Calcio - AS Andria
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00FC Francavilla - Gravina
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Picerno - ASD Team Altamura
2 - 3
1 - 1
-
-
-
14:00Bitonto - FC Savoia 1908
2 - 2
1 - 1
-
-
-
14:00Rotonda - Us Castrovillari
1 - 2
0 - 2
-
-
-
14:00Messina - AS Acireale
0 - 3
0 - 0
-
-
-
14:00Troina - Gela
1 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00AS Bari - Torre Neapolis
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Portici 1906 - Igea Virtus
2 - 1
2 - 1
-
-
-
14:00Asd Cittanovese - Marsala
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Chions - Belluno
2 - 0
0 - 0
4 - 2
-
3 - 3
14:00Este - Cartigliano
1 - 1
-
-
-
-
14:00Calvina - Crema 1908
2 - 3
-
-
-
-
14:00Adrense - Axys Zola
3 - 0
-
-
-
-
14:00Vis Artena - Lupa Roma
2 - 1
-
-
-
-
October 7, 2018
14:00Ligorna 1922 - Pro Dronero
1 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00ASD Bra - US Inveruno
2 - 1
2 - 0
-
-
-
14:00Borgaro - Chieri 1955
1 - 3
0 - 1
-
-
-
14:00Sestri Levante - Caratese
1 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00AC Mantova - Olginatese
3 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Como Calcio - Ciserano
2 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Darfo Baorio - Villafranca
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Rezzato - Virtus Bergamo
1 - 2
0 - 1
-
-
-
14:00Belluno - Este
3 - 4
2 - 1
-
-
-
14:00Crema 1908 - Classe
2 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Mezzolara - FC Modena
1 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Tuttocuoio - US Gavorrano
2 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Matelica - Castelfidardo
5 - 0
2 - 0
-
-
-
14:00Lupa Roma - Aprilia
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00US Avellino - Cassino
3 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Albalonga - Virtus Flaminia
4 - 1
1 - 1
-
-
-
14:00Sarnese - Bitonto
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Real Hyria Nola - Picerno
0 - 4
0 - 1
-
-
-
14:00Locri 1909 - Troina
3 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Gela - US Palmese 1912
1 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Igea Virtus - AS Bari
0 - 3
0 - 2
-
-
-
14:00AS Acireale - Roccella
1 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Asd Cittanovese - Messina
2 - 2
1 - 2
-
-
-
14:00Campodarsego - Chions
1 - 3
-
-
-
-
14:00Cannara - Scandicci
4 - 2
-
-
-
-
14:00San Gimignano - Pianese
0 - 0
-
-
-
-
14:00Forli - Montegiorgio
0 - 1
-
-
-
-
14:00Budoni - Vis Artena
0 - 2
-
-
-
-
14:00Savignanese - Isernia
0 - 1
-
-
-
-
14:00Axys Zola - Calvina
1 - 2
-
-
-
-
14:30Gravina - ACD Nardo Calcio
0 - 1
0 - 0
-
-
-
October 6, 2018
September 30, 2018
14:00Borgosesia - ASD Bra
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00US Inveruno - Ligorna 1922
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Pro Dronero - Borgaro
2 - 2
0 - 2
-
-
-
14:00Lavagnese - Sestri Levante
3 - 0
2 - 0
-
-
-
14:00Caronnese - Pro Sesto
3 - 2
1 - 0
-
-
-
14:00Ambrosiana - Legnago
1 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00Olginatese - Como Calcio
1 - 2
0 - 1
-
-
-
14:00Este - Campodarsego
2 - 2
1 - 2
-
-
-
14:00Delta Porto Tolle - Belluno
1 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00Classe - Reggio Audace
1 - 3
0 - 1
-
-
-
14:00Fiorenzuola - Crema 1908
2 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Pianese - Sporting Trestina
3 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Isernia - Santarcangelo
1 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Cassino - AS Ostia Mare
1 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Lanusei Calcio - Albalonga
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Aprilia - Budoni
3 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Bitonto - Audace Cerignola
3 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Picerno - Citta di Fasano
6 - 5
2 - 3
-
-
-
14:00ACD Nardo Calcio - Sarnese
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Messina - Marsala
3 - 2
3 - 1
-
-
-
14:00Portici 1906 - Gela
1 - 3
0 - 3
-
-
-
14:00Roccella - Locri 1909
0 - 2
0 - 1
-
-
-
14:00Rotonda - AS Acireale
1 - 4
0 - 2
-
-
-
14:00Troina - Us Castrovillari
1 - 1
1 - 1
-
-
-
14:00AS Bari - Asd Cittanovese
3 - 0
1 - 0
-
-
-
14:00Adrense - Mezzolara
2 - 2
-
-
-
-
14:00Savignanese - Recanatese
0 - 0
-
-
-
-
14:00Romagna - Sammaurese
4 - 0
-
-
-
-
14:00US Gavorrano - Cannara
1 - 1
-
-
-
-
14:00Montegiorgio - Matelica
1 - 3
-
-
-
-
September 29, 2018
September 26, 2018
14:00AC Prato - Real Forte Querceta
1 - 1
1 - 0
2 - 2
-
6 - 4
14:00Forli - ASD Pineto Calcio
0 - 0
0 - 0
1 - 2
-
6 - 7
14:00Recanatese - Isernia
1 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Citta di Anagni - Cassino
0 - 2
0 - 2
2 - 1
-
4 - 3
14:00ASD Trastevere - Aprilia
2 - 0
1 - 0
2 - 5
-
2 - 5
14:00Ladispoli - Lanusei Calcio
2 - 3
1 - 2
6 - 4
-
4 - 0
14:00AS Ostia Mare - Vis Artena
1 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Matelica - Romagna
1 - 0
-
-
-
-
19:30Latina Calcio - Virtus Flaminia
1 - 1
0 - 0
3 - 3
-
10 - 3
September 23, 2018
14:00Borgaro - Fezzanese
0 - 2
0 - 1
-
-
-
14:00Sestri Levante - Borgosesia
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Calcio Lecco 1912 - ASD Bra
4 - 0
2 - 0
-
-
-
14:00Stresa Sportiva - Lavagnese
1 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Ligorna 1922 - Chieri 1955
2 - 1
1 - 0
-
-
-
14:00Rezzato - Darfo Baorio
3 - 0
-
-
-
-
14:00Ciserano - Olginatese
4 - 0
2 - 0
-
-
-
14:00Legnago - Virtus Bergamo
0 - 2
0 - 2
-
-
-
14:00Belluno - Virtus Bolzano
1 - 1
0 - 1
-
-
-
14:00AC Mantova - Caronnese
1 - 1
1 - 1
-
-
-
14:00Ciliverghe Mazzano - Classe
3 - 2
1 - 0
-
-
-
14:00Polisportiva Tamai - Este
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Axys Zola - Fiorenzuola
0 - 2
0 - 0
-
-
-
14:00Scandicci - Seravezza Pozzi
0 - 0
0 - 0
-
-
-
14:00Pianese - Tuttocuoio
0 - 1
0 - 0
-
-
-
14:00Isernia - AC Sangiustese
2 - 3
1 - 3
-
-
-
14:00