EURO SOCCER BONUS
Blaze your trail with a fantastic euro soccer accumulator bonus. With up to 50% bonus on winnings we boost your profit from sports betting on top domestic leagues.
More details
CASHOUT BETSLIP
Take the profit early or sell the bet if odds against you.  Available for prematch and live in-play events.  Cashout the whole stake or just a pick.
More details

Payment methods

Stakers is among the first bookmakers to introduce to its players a convenient and seamless single-wallet account with all money movements stored with enterprise level security. Linked with all major credit card processors, instant banking, e-wallets and SEPA, our players enjoy commission free deposits and withdrawals. Stakers is validated as compliant with PCI Data Security Standards, safeguarding sensitive data. Meeting current and constantly evolving to ever-demanding new standards, we ensure security of all your sports betting activities proactively and in time.
International
World Cup
Main. Group A
#
Team
MP
Diff
Pts
1
Russia
2
7
6
2
Uruguay
2
2
6
3
Egypt
2
-3
0
4
Saudi Arabia
2
-6
0
Main. Group B
#
Team
MP
Diff
Pts
1
Spain
2
1
4
2
Portugal
2
1
4
3
Iran
2
0
3
4
Morocco
2
-2
0
Main. Group C
#
Team
MP
Diff
Pts
1
France
2
2
6
2
Denmark
2
1
4
3
Australia
2
-1
1
4
Peru
2
-2
0
Main. Group D
#
Team
MP
Diff
Pts
1
Croatia
2
5
6
2
Nigeria
2
0
3
3
Iceland
2
-2
1
4
Argentina
2
-3
1
Main. Group E
#
Team
MP
Diff
Pts
1
Brazil
2
2
4
2
Switzerland
2
1
4
3
Serbia
2
0
3
4
Costa Rica
2
-3
0
Main. Group F
#
Team
MP
Diff
Pts
1
Mexico
2
2
6
2
Germany
2
0
3
3
Sweden
2
0
3
4
South Korea
2
-2
0
Main. Group G
#
Team
MP
Diff
Pts
1
Belgium
2
6
6
2
England
1
1
3
3
Panama
1
-3
0
4
Tunisia
2
-4
0
Main. Group H
#
Team
MP
Diff
Pts
1
Japan
1
1
3
2
Senegal
1
1
3
3
Poland
1
-1
0
4
Colombia
1
-1
0
Finished matches
2
Germany
1
Sweden
FT
08:00 PM
1
South Korea
2
Mexico
FT
05:00 PM
5
Belgium
2
Tunisia
FT
02:00 PM
1
Serbia
2
Switzerland
FT
08:00 PM
2
Nigeria
0
Iceland
FT
05:00 PM
2
Brazil
0
Costa Rica
FT
02:00 PM
0
Argentina
3
Croatia
FT
08:00 PM
1
France
0
Peru
FT
05:00 PM
1
Denmark
1
Australia
FT
02:00 PM
0
Iran
1
Spain
FT
08:00 PM
Time
League
Sport
Country
League
Soccer
World Cup
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
14:00Odds 478England - Panama
6 - 1
5 - 0
1 - 3
-
3 - 2
Tercera Division
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
11:30Odds 61UD Almeria II - CP Villarrobledo
2 - 0
1 - 0
2 - 5
0 - 1
4 - 4
11:30Odds 52Levante II - UD Ibiza Eivissa
1 - 0
0 - 0
2 - 5
-
9 - 7
12:00Odds 61CF Cadiz II - SD Ejea
2 - 2
1 - 1
2 - 4
-
10 - 4
12:00Odds 59SCD Durango - CD San Fernando
2 - 0
1 - 0
4 - 6
0 - 1
1 - 6
Youth Mediterranean Games
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
11:00Odds 25Morocco U18 - Libya U18
2 - 1
1 - 0
2 - 3
-
5 - 2
Brisbane Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
10:00Odds 86UQ FC - North Pine United
2 - 1
2 - 0
4 - 4
-
1 - 8
NPL Victoria
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
NPL, New South Wales
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
NPL, South Australia
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
NPL, Queensland
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
ACT Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
NPL Victoria, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Tasmania Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Northern NSW
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
South Australia State League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
NPL, New South Wales 2
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Brisbane Premier League, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
NPL Queensland, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
U20, Queensland NPL
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
NPL Victoria 2
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Brisbane Capital League 1
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
15:45Odds 81FC Slutsk - FC Dinamo Minsk
0 - 1
0 - 0
1 - 2
-
6 - 3
2nd League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
U17, Youth League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Serie B
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
00:00Odds 174Ituiutaba MG - Vila Nova GO
0 - 2
0 - 1
2 - 2
-
6 - 1
00:00Odds 186Sampaio Correa MA - Atletico GO
2 - 3
1 - 2
0 - 4
-
12 - 4
00:00Odds 174Sao Bento SP - Londrina PR
0 - 1
0 - 0
1 - 5
-
14 - 3
00:00Odds 175Fortaleza CE - Oeste SP
1 - 2
0 - 1
4 - 2
-
8 - 4
Serie C
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
01:00Odds 105Juazeirense BA - ABC RN
2 - 2
1 - 2
3 - 3
-
6 - 5
16:00Odds 113Joinville SC - Tombense MG
3 - 1
0 - 1
1 - 3
-
8 - 3
Paulista, Serie B
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Serie D
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
00:30Odds 71Novorizontino SP - CA Linense
2 - 2
1 - 1
2 - 3
-
7 - 4
CSL
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Cup
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
01:00Odds 176Audax Italiano - Union Espanola
2 - 0
1 - 0
1 - 4
0 - 1
9 - 2
Segunda Division
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Tercera Division
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
2nd League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Serie A
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
National League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
02:55Odds 55Labasa FC - Rewa
0 - 2
0 - 1
-
-
-
Second League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
16:00Odds 71FC Gagra - FC Shuqura
4 - 1
3 - 0
1 - 1
1 - 0
4 - 5
U19, Youth League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
17:00Aduana Stars - Hearts of Oak
Cancelled
National League, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
J.League 2
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
07:00Odds 177Yokohama FC - Ventforet Kofu
1 - 0
0 - 0
1 - 0
-
7 - 5
11:00Odds 173Machida Zelvia - Niigata Albirex
0 - 0
0 - 0
1 - 0
-
14 - 3
J-League 3
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Nadeshiko League Cup, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
League 1
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
U18, Youth League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
U16, Youth League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
U17, Youth League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Cup
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
League 1
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
13:00Odds 57Utenis Utena - Dziugas Telsiai
1 - 2
0 - 1
1 - 5
-
8 - 3
Cup
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
12:00Odds 108Kedainiai Nevezis - FK Palanga
0 - 4
0 - 1
3 - 2
-
3 - 3
Division 2
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
10:00Development FC - Hong Ngai
2 - 1
1 - 1
-
-
10 - 0
National League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Division 1
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
15:00Odds 102Viking FK - Ham-Kam
2 - 0
0 - 0
3 - 1
0 - 1
4 - 8
Division 2
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
14:00Odds 78Alta IF - Asker
2 - 1
0 - 1
0 - 2
1 - 1
-
Division 3
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
14:00Spjelkavik - Hodd 2
2 - 2
1 - 1
-
-
-
15:00Herd - Molde FK 2
0 - 1
-
-
-
-
16:00Odds 53Egersunds IK II - Uradd
3 - 1
-
0 - 2
-
2 - 6
15:00Odds 37Skarp - FK Lyn
4 - 4
0 - 2
-
-
-
15:30Odds 37Melbo - Junkeren
2 - 1
0 - 1
-
-
-
Division 1, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
16:00Odds 37Nanset (w) - Ovrevoll Hosle (w)
0 - 0
0 - 0
0 - 1
-
1 - 9
League 4
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Premier League, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Division 3
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Premier League, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
S-league
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
11:30Odds 111Hougang United FC - Dpmm FC
1 - 1
1 - 0
2 - 2
-
3 - 6
League 1
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
11:00South Avenue - Balestier United
0 - 2
0 - 0
2 - 0
-
4 - 2
13:30Gymkhana FC - Admiralty Football Club
2 - 4
2 - 1
3 - 2
-
3 - 4
Division 1, Sodra
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
16:00Angelholms FF - Oskarshamns Aik
0 - 1
0 - 1
0 - 1
-
-
16:00Husqvarna FF - Eskilsminne IF
2 - 2
0 - 1
1 - 1
-
-
16:00Grebbestads If - Kristianstads FF
3 - 1
1 - 0
1 - 2
-
-
Superettan
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
15:00Odds 183Varbergs Bois FC - GAIS
2 - 2
0 - 0
3 - 1
-
1 - 8
Damallsvenskan
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Division 2, Vastra Gotaland
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
15:00Odds 78FC Rosengard - Savedalens IF
6 - 1
3 - 0
3 - 2
-
5 - 3
Division 2, Ostra Gotaland
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Division 3
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
U19, Youth League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Division 2, Norra Gotaland
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
15:00IK Gauthiod - Skoftebyns IF
2 - 1
0 - 1
-
-
-
Division 1, Norra
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
16:00Odds 56Assyriska FF - Umeaa FC
1 - 2
1 - 2
3 - 2
-
4 - 3
15:00Team TG FF - Sandvikens IF
1 - 1
1 - 0
-
-
-
13:00Odds 61Rynninge IK - Skelleftea FF
3 - 2
0 - 0
1 - 3
-
4 - 5
15:00Odds 53Akropolis IF - Syrianska FC
1 - 2
0 - 1
3 - 2
-
7 - 8
Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Division 3
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Division 2
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
13:00Odds 43PTT Rayong - Sisaket FC
1 - 1
1 - 0
1 - 3
-
13 - 5
Regional League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
10:00FC Pervomaysk - FK Pribuzhzhya
8 - 0
7 - 0
-
-
11 - 0
13:00Viktoriya Berezneguvate - Kazanka
1 - 1
0 - 0
3 - 3
-
3 - 2
15:00Zbruch Pidvolochysk - FC Vyshnivets
4 - 3
2 - 1
1 - 0
1 - 1
6 - 6
MLS
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
National Soccer League, Women
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
NPSL
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
UPSL
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Division 2
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
Premier League
 full event
 first half
 Cards
 Cards
 Corners
12:30Odds 52Power Dynamos - Buildcon
1 - 0
0 - 0
1 - 3
-
4 - 4
15:00Odds 47NAPSA Stars - Red Arrows
0 - 1
0 - 1
2 - 2
-
5 - 4
Basketball
U20, International Friendly Games, Women
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
10:00Odds 196Bulgaria U20 (w) - Romania U20 (w)
65 - 67
17 - 23
15 - 10
14 - 15
19 - 19
-
U16, Youth League
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
16:00Odds 108Virtus Bologna U16 - Stella Azzurra U16
55 - 74
16 - 24
12 - 13
17 - 17
10 - 20
-
U19, Youth League
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
01:30Odds 165SoMISA de San Nicolas U19 - Instituto Mar del Plata U19
83 - 72
16 - 18
20 - 17
20 - 15
27 - 22
-
15:00Odds 197Chivilcoy U19 - Instituto Mar del Plata U19
83 - 89
20 - 21
16 - 24
24 - 17
23 - 27
-
SEABL
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
06:00Odds 265Kilsyth Cobras - Geelong Supercats
89 - 96
18 - 28
27 - 26
19 - 11
19 - 18
-
06:30Odds 245Nunawading Spectres - NW Tasmania Thunder
86 - 73
16 - 20
21 - 12
25 - 16
24 - 25
-
Big V
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
05:00McKinnon Cougars - Keilor Thunder
104 - 74
26 - 15
32 - 15
22 - 16
24 - 28
-
06:30Eltham Wildcats - Casey Cavaliers
93 - 90
20 - 24
35 - 21
23 - 17
15 - 28
-
07:00Werribee Devils - Corio Bay
98 - 100
-
-
-
-
-
QBL
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
07:00Odds 236Southern Districts Spartans - Brisbane Capitals
84 - 105
22 - 15
27 - 31
18 - 27
17 - 32
-
SEABL, Women
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
04:00Odds 187Kilsyth Cobras (w) - Geelong Supercats (w)
73 - 67
25 - 18
20 - 15
11 - 15
17 - 19
-
Big V, Women
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
06:00Odds 186Keilor Thunder (w) - Sunbury Jets (w)
61 - 75
15 - 18
14 - 18
17 - 23
15 - 16
-
06:00Odds 231Ringwood Hawks (w) - McKinnon Cougars (w)
78 - 79
20 - 27
20 - 12
21 - 21
17 - 19
-
Waratah League
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
04:00Odds 225Penrith Panthers - Maitland Mustangs
85 - 95
17 - 18
21 - 27
21 - 16
26 - 34
-
08:00Odds 3Manly Warringah Sea Eagles - Southland Sharks
75 - 71
16 - 20
24 - 9
16 - 21
19 - 21
-
Championship
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
02:00Odds 220Pichincha - La Salle Tarija
69 - 87
25 - 16
12 - 29
10 - 29
22 - 13
-
02:30Odds 249And 1 La Paz - Universidad de Santa Cruz
82 - 66
15 - 26
20 - 12
22 - 18
25 - 10
-
02:30Odds 27Rubair Quillacollo - Penarol Mar del Plata
87 - 80
22 - 14
22 - 22
20 - 24
23 - 20
-
U19, Paulista
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
00:00Odds 222Cravinhos U19 - Sao Jose U19
67 - 73
17 - 11
25 - 22
8 - 20
17 - 20
-
LSB
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
14:00Odds 187MAXX Mackenzie - UVA Tijuca/Mackenzie
57 - 45
10 - 6
10 - 15
20 - 17
17 - 7
-
16:00Odds 201UVA Tijuca/Mackenzie - Imperio Sao Cristovao
84 - 58
28 - 11
8 - 20
23 - 17
25 - 10
-
Liga SAESA
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
02:00Odds 217CD Puerto Varas - CD Aleman de Concepcion
83 - 70
13 - 10
26 - 21
25 - 23
19 - 16
-
Libcentro A
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
02:00Odds 247CD Sergio Ceppi - Catolica
73 - 62
23 - 7
21 - 26
12 - 22
17 - 7
-
02:00Odds 253Puente Alto - Manquehue
86 - 69
12 - 13
21 - 18
28 - 22
25 - 16
-
02:00Odds 196Stadio Italiano - Quilicura
70 - 77
15 - 21
14 - 20
20 - 21
21 - 15
-
02:00Odds 228Arabe Rancagua - Espanol de Talca
51 - 72
18 - 20
9 - 18
21 - 25
3 - 9
-
02:00Odds 242Arabe Valparaiso - Leones de Quilpue
79 - 58
20 - 16
29 - 13
15 - 16
15 - 13
-
Liga Nacional, Women
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
00:00Odds 199New Crusaders (w) - CDU Concepcion (w)
64 - 66
10 - 17
15 - 11
23 - 19
16 - 19
-
00:00Odds 202Universitarios (w) - Sergio Ceppi (w)
88 - 61
21 - 8
26 - 11
26 - 21
15 - 21
-
03:00Odds 172Brisas (w) - Lobos (w)
43 - 61
13 - 12
9 - 14
7 - 24
14 - 11
-
02:00Odds 67Deportes Castro (w) - Madre Paulina (w)
51 - 47
8 - 11
10 - 10
13 - 8
20 - 18
-
NBL
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
13:30Odds 216Beijing Shouti - Shaanxi Xingda
85 - 98
25 - 21
24 - 28
24 - 27
12 - 22
-
13:30Odds 192Chongqing Lanling - Anhui Wenyi
105 - 113
29 - 36
33 - 24
20 - 27
23 - 26
-
13:30Odds 146Hebei Xiang Blue - Guang Xi Wei Zhuang
120 - 127
28 - 25
26 - 25
33 - 25
22 - 34
-
13:30Odds 216Luoyang Zhonghe - Hubei Dangdai
104 - 116
28 - 23
19 - 36
33 - 30
24 - 27
-
13:30Odds 206Hefei Yuanchang - Lhasa Sukhavati
99 - 103
25 - 18
21 - 37
32 - 25
21 - 23
-
Superior League
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
02:00Odds 168Super Cable Grecia - Siquirres
78 - 51
20 - 15
21 - 12
16 - 9
21 - 15
-
U21, Youth League
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
03:00Odds 185Importadora Alvarado U21 - Santa Maria U21
67 - 53
12 - 17
19 - 15
19 - 9
17 - 12
-
Liga Superior, Women
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
02:30Odds 230San Salvador (w) - Santa Tecla (w)
73 - 79
19 - 19
26 - 13
9 - 26
19 - 21
-
NBL
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
07:00Odds 144Super City Rangers - Taranaki Mountainairs
103 - 84
26 - 23
19 - 26
30 - 12
28 - 23
-
LBL
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
01:00Odds 170EOFAP - Real Club de Lima
78 - 62
14 - 13
16 - 19
17 - 17
31 - 13
-
02:30Odds 229Colegio Inmaculada - Regatas Lima
79 - 73
17 - 17
30 - 27
19 - 14
13 - 15
-
LBL, Women
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
01:00Odds 61Circolo (w) - Real Club Women
31 - 62
13 - 13
2 - 18
7 - 14
9 - 17
-
02:30Odds 100Regatas (w) - San Borja (w)
61 - 30
11 - 5
11 - 11
19 - 6
20 - 8
-
Commissioner Cup
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
12:45Odds 289Barangay Ginebra San Miguel - Alaska Aces
105 - 86
30 - 16
33 - 22
27 - 20
15 - 28
-
10:30Odds 281Meralco Bolts - Rain or Shine Elasto Painters
99 - 106
27 - 28
24 - 36
30 - 20
15 - 12
-
U18, Summer Spartakiada
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
10:00Odds 97Krasnoyarsk Region U18 - Novosibirsk Region U18
98 - 68
26 - 14
18 - 15
26 - 18
28 - 21
-
12:00Odds 80Samara region U18 - Primorsky Krai U18
68 - 58
17 - 13
20 - 13
21 - 13
10 - 19
-
14:00Odds 115Krasnodar region U18 - Saint Petersburg U18
67 - 75
17 - 20
26 - 23
10 - 13
14 - 19
-
16:00Odds 112Moscow U18 - Moscow Region U18
71 - 59
17 - 15
22 - 11
3 - 22
29 - 11
-
U18, Summer Spartakiada, Women
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
10:00Odds 68Rostov Oblast U18 (w) - Krasnodar region U18 (w)
85 - 55
21 - 13
21 - 15
17 - 15
26 - 12
-
12:00Odds 76Moscow region U18 (w) - Moscow U18 (w)
83 - 78
19 - 18
11 - 14
22 - 21
31 - 25
-
14:15Odds 162Sverdlovsk Region U18 (w) - Saint Petersburg U18 (w)
52 - 74
21 - 19
12 - 23
10 - 12
9 - 20
-
Super League
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
07:30Odds 145Mekong Raptors - Mono Vampire
84 - 95
32 - 27
17 - 30
20 - 20
15 - 18
-
10:00Odds 226SWU - Black Scorpions
82 - 92
17 - 20
27 - 24
19 - 29
19 - 19
-
12:30Odds 7Thai Kruang Sanam - PEA
102 - 85
27 - 28
27 - 24
19 - 18
29 - 15
-
15:00Odds 230Hi-Tech Bangkok City - Bangkok Tiger Thunder
93 - 75
26 - 22
17 - 25
28 - 16
22 - 12
-
National League
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
Tercera de Ascenso
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
01:15Odds 132Lagomar Canelones - Capitol
69 - 76
14 - 18
13 - 13
24 - 21
18 - 24
-
01:30Odds 196Bohemios - IA Larre Borges
86 - 78
7 - 19
40 - 18
18 - 18
21 - 23
-
01:30Odds 168Olvivol Mundial - Stockolmo
69 - 64
26 - 15
10 - 15
21 - 14
12 - 20
-
LPB
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
00:00Odds 164Guaros de Lara - Trotamundos
96 - 101
25 - 18
17 - 19
19 - 22
24 - 26
-
01:00Odds 153Marinos De Anzoategui - Bucaneros de la Guaira
73 - 85
16 - 23
12 - 19
28 - 18
17 - 25
-
VBA
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
12:00Odds 221Ho Chi Minh City - Hanoi Buffaloes
62 - 88
13 - 28
16 - 21
18 - 24
15 - 15
-
LNB
 full event
 1Q
 2Q
 3Q
 4Q
 Extra time
02:00Odds 337Titanes del Licey - Metros de Santiago
67 - 61
14 - 19
20 - 18
18 - 8
15 - 16
-
Tennis
Fergana, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
Halle, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
13:00Odds 62Federer, Roger - Coric, Borna
1 - 2
6 - 7
6 - 3
2 - 6
-
-
Eastbourne, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
12:00Odds 29De Minaur, Alex - Viola, Matteo
2 - 0
6 - 2
6 - 4
-
-
-
13:40Odds 47Brands, Daniel - Bega, Alessandro
2 - 1
6 - 7
7 - 6
6 - 3
-
-
13:30Odds 57Clarke, Jay - Quiroz, Roberto
1 - 2
7 - 6
4 - 6
4 - 6
-
-
Milan, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
10:00Odds 51Grenier, Hugo - Masur, Daniel
2 - 1
3 - 6
6 - 1
7 - 6
-
-
10:00Lindell, Christian - Rodriguez, Cristian
1 - 2
6 - 4
5 - 7
3 - 6
-
-
Blois, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
Ilkley, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
16:00Odds 43Stakhovsky, Sergiy - Otte, Oscar
2 - 0
6 - 4
6 - 4
-
-
-
Antalya, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
Antalya, Doubles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
L'Aquila, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
14:45Odds 53Bagnis, Facundo - Lorenzi, Paolo
2 - 1
2 - 6
6 - 3
6 - 4
-
-
Birmingham, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
14:30Odds 65Rybarikova, Magdalena - Kvitova, Petra
1 - 2
6 - 4
1 - 6
2 - 6
-
-
Eastbourne, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
Eastbourne, Doubles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
Perigueux, Women, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S
13:10Odds 48Kordolaimi, Eleni - Lene, Emma
2 - 1
6 - 7
6 - 1
6 - 1
-
-
10:30Odds 8Bucsa, Cristina - Djoubri, Salma
2 - 0
6 - 4
6 - 3
-
-
-
10:30Odds 42Suvrijn, Jade - Noel, Mallaurie
1 - 2
4 - 6
6 - 1
4 - 6
-
-
13:25Odds 22Remondina, Anna - Salden, Lara
2 - 0
6 - 1
6 - 4
-
-
-
10:30Odds 11Temin, Marie - Adler, Lou
2 - 1
6 - 1
5 - 7
6 - 3
-
-
12:20Odds 46Gracheva, Varvara - Pribylova, Anna
2 - 1
5 - 7
6 - 2
6 - 2
-
-
Torun, Women, Singles
 full event
 1S
 2S
 3S
 4S
 5S